Update ze świata nauki

Update ze świata nauki

Odkryj najnowszą wiedzę z obszaru fizjoterapii uroginekologicznej w przystępny sposób!

Przedstawiamy Ci unikalną serię webinariów UPDATE ZE ŚWIATA NAUKI, stworzoną specjalnie z myślą o zapracowanych fizjoterapeutach chcących być na bieżąco z aktualną wiedzą.

Kilkudniowe kursy-kobyły omawiające daną tematykę od podstaw są bardzo istotne w naszym rozwoju zawodowym. Ale im dłużej pracujemy, tym częściej potrzebujemy bardziej zniuansowanej wiedzy bądź jej aktualizacji. Trudno nam być jednak na bieżąco z najnowszymi doniesieniami ze świata nauki – krytyczny przegląd literatury wymaga czasu, dobrego zrozumienia metodologii badań naukowych i biostatystyki, dostępu do często płatnych baz danych oraz płynnej znajomości języków obcych.

Wychodzimy więc naprzeciw często zgłaszanym potrzebom – nasze webinary zbierają najbardziej aktualną wiedzę naukową z wybranych obszarów fizjoterapii uroginekologicznej, wraz z jej krytyczną interpretacją. Wiedza ta, zaprezentowana w przystępnej formie będzie gotowa do zastosowania w codziennej praktyce, by móc skutecznie pomagać pacjentom, zgodnie z najświeższymi doniesieniami.

Prowadzenie

dr n. med. n. zdr. Małgorzata Starzec-Proserpio, fizjoterapeutka uroginekologiczna. Dzieli swoje życie zawodowe i osobiste między Polskę i Kanadę, gdzie w centrum badawczym Universite de Sherbrooke prowadzi badania naukowe z zakresu dysfunkcji dna miednicy i zaburzeń seksualnych związanych z bólem. Poświęcając dużą część swojego czasu na pracę badawczą jest nie tylko na bieżąco z najnowszymi doniesieniami ze świata nauki, ale potrafi też odpowiednio zinterpretować często nieprzystępną dla czytelnika-praktyka wiedzę naukową i „przetłumaczyć ją” na codzienną praktykę.

Wybrane tematy webinarów z serii Update ze świata nauki:

  • „Nowe spojrzenie na obniżenie”,
  • „Czy pacjent psychosomatyczny istnieje?”,
  • „Terapia manualna w przewlekłych dolegliwościach bólowych obszaru miednicy”,
  • „Czy trening mdm może szkodzić?”.

Jak się zapisać?

Przed nami kolejne, sprawdź najbliższe terminy:

https://goodmove-szkolenia.myvod.pl/kategoria/559/webinary-update-ze-swiata-nauki