Good Move Szkolenia - naucz się uczyć dobrego ruchu :)
Jesteśmy dla Ciebie, jeśli:
- jesteś specjalistką / specjalistą fizjoterapii, treningu, położnictwa lub studiujesz te kierunki;
- szukasz wiedzy opartej o najnowsze badania naukowe i praktycznych szkoleń zwiększających twoje kompetencje zawodowe;
Nasza specjalizacja to:
- aktualizacja wiedzy z uroginekologii na podstawie najnowszych doniesień ze świata nauki;
- specjalistyczne zajęcia dla kobiet w ciąży i po porodzie;
- terapia ruchem w rehabilitacji mięśni brzucha i dna miednicy;
- połączenie terapii manualnej z ruchem i edukacją pacjentek w okresie okołoporodowym.
Katarzyna Witek-Sokołowska
Fizjoterapeutka i trenerka
Prowadzi szkolenia stacjonarne z treningu medycznego w ciąży i po porodzie oraz z korekcji DRA poprowadzi- trenerka i fizjoterapeutka, od 2007r zajmuje się treningiem w okresie okołoporodowym, od 2013r. tematem rozejścia mięśni brzucha po ciąży. Autorka artykułów w tej tematyce, rozdziału w książce „Rodzić można łatwiej” I. Dembińskiej oraz internetowej szkoły rodzenia Bebibrogram w 2014r. Autorka kursów online dla kobiet w ciąży, połogu i później: Brzuchpo ciąży. Prowadzi też profil edukacyjny dla kobiet w ciąży i po porodzie @brzuch_po_ciazy
Szkolenia dla specjalistów w tematyce treningu w ciąży i po zaczęła prowadzić w 2015 r. najpierw dla Centrum Szkoleń Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, potem w Akademii Zdrofit oraz we współpracy z położną Izabelą Dembińska jako Medical Pregnancy Training. Kilka lat pracowała też jako szkolenioiwec Blackroll Academy w ramach rocznego szkolenia Therapy współprowadząc zjazd dotyczący ciąży i treningu po porodzie.
Występowała na Konwencji Edukacyjnej dla trenerów Eu4ya prezentując tematy dotyczące aktywności w ciąży, po porodzie oraz zdrowia dna miednicy, prelegentka podczas konferencji Exercise is Medicine oraz na Konferencji Fizjoterapii Dna miednicy Perinea.
dr n. med. n. zdr. Małgorzata Starzec-Proserpio
Dzieli swoje życie zawodowe i osobiste między Polskę i Kanadę, gdzie w centrum badawczym Universite de Sherbrooke prowadzi badania naukowe z zakresu dysfunkcji dna miednicy i zaburzeń seksualnych związanych z bólem. Poświęcając dużą część swojego czasu na pracę badawczą jest nie tylko na bieżąco z najnowszymi doniesieniami ze świata nauki, ale potrafi też odpowiednio zinterpretować często nieprzystępną dla czytelnika-praktyka wiedzę naukową i „przetłumaczyć ją” na codzienną praktykę. http://malgorzatastarzec.pl/
IG: @starzecproserpio_phd
Jakub Durczak
Od niemal 20 lat intensywnie rozwija się podyplomowo. Ukończył ponad 80 szkoleń dla fizjoterapeutów i co najmniej drugie tyle przetłumaczył. Dwa razy ukończył Akademię Osteopatii - raz jako student, raz jako asystent. Aktualnie dalej uczy się na kursach medycyny ewolucyjnej, gdzie stara się coraz lepiej rozumieć ludzki organizm przez pryzmat embriologii i fizjologii.
Na co dzień w gabinecie pracuje z pacjentami w każdym wieku. Jego głównym narzędziem pracy jest terapia manualna, której nie dzieli na cranio-sacralną, wisceralną, powięziową, czy jeszcze jakąś inną, ale traktuje ją jako naukę pracy z tkanką i umiejętność dobrania technik i sposobu działania do potrzeb pacjenta, bez względu na jego wiek, płeć czy problem, z którym przyszedł. W terapii przyświeca mu idea, że terapię dobieramy do potrzeb pacjenta zamiast wkładać pacjenta w ramy preferowanego przez nas sposobu pracy.
IG: @jakubdurczak